Telebimy i banery LED – co warto wiedzieć?

Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Eventy związane ze sportem wielokrotnie wiążą się z dużym zainteresowaniem kibiców.Fani sportu chętnie oglądają zmagania sportowe na żywo, kanały sportowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Wielu miłośników sportu decyduje się na śledzenie zmagań za pomocą portale społecznościowe. Każdy mecz czy wyścig wzbudza duże zaangażowanie: wspieramy naszego ulubionego zawodnika, pilnie monitorujemy wyniki rywalizacji, smucimy się, gdy nasza drużyna przegrywa. Nie powinno dziwić to, że organizatorzy eventów sportowych bardzo starają się, aby uświetnić te wydarzenia.

Znaczące elementy udanej imprezy sportowej

Przeanalizować należy wiele aspektów. Dużą rolę odgrywa lokalizacja. Miłośnicy sportu muszą mieć możliwość swobodnego dotarcia do hali sportowej, na stadion czy boisko. Organizator powinien zapewnić ochronę nie tylko drużynom, ale także oglądającym. Niezmiernie ważny jest prezenter sportowy, to on zagrzewa do kibicowania czy podaje noty sędziowskie i czasy. Nie mniej istotna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każda impreza sportowa powinna mieć właściwą oprawę, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Istotne znaczenie ma sposób oświetlenia i prezentacja znaczących informacji w graficznej formie, z tego powodu niemal niezastąpione są wszelkiego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Stosuje się je w aranżowaniu wielu części toru wyścigowego, boiska do piłki nożnej, siatkowej czy koszykówki.

Wiele zastosowań – telebimy i banery LED

Zastosowanie ekranów, telebimów LED stwarza wiele możliwości organizatorom. W sprzedaży dostępne jest wiele wersji sprzętu LED. Często są one stosowane zarówno w halach sportowych, jak i na niezadaszonych boiskach. Bardzo ważne jest dostosowanie telebimu do wielkości obiektu, oddalenia widzów od głównego miejsca rozgrywek. Ma to wpływ na bezproblemowe śledzenie zmagań sportowych. Ledowe banery, telebimy i wszystkie ekrany powinny być przystosowane do miejsca, w którym będą używane. Duże znaczenie ma stopień jasności ekranu, powinien on różnić się w zależności od zastosowania wewnętrznego lub zewnętrznego sprzętu. Zastosowanie nowoczesnej technologii sprawia, że warunki atmosferyczne nie są problemem. Ekrany LED będą działały nienagannie w deszczowy i słoneczny dzień. Ekrany łączy się modułowo, daje to ogromne możliwości i sprawia, że każda impreza sportowa może mieć swój własny charakter. Z całą pewnością docenią to sami sportowcy i kibice.

Możliwości jakie dają ekrany i banery LED

Osoby zajmujące się organizacją eventów sportowych pośród tak szerokiej gamy produktów z całą pewnością znajda, coś co będzie pasowało do charakteru wydarzenia. Najczęściej stosowane są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,z których tworzy się większą powierzchnię. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Interesującym rozwiązaniem są kurtyny LED. Są one niezwykle dostosowujące się do konstrukcji, przez co można z nich wykonać dowolną instalację. Kurtyny sprawdzą się jako element mety, czy sceny budowanej przy boisku. Je także kategoryzuje się na te do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Ekranów i banerów LED można użyć także do wydzielenia powierzchni boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są solidnie wzmocnione, nie naruszy ich piłka, ani przypadkowo wpadający na nie zawodnik. Można je wykorzystać jako nośnik reklamy. W każdej rozgrywce drużynowej niezastąpiona jest tablica z wynikami. To z nią powiązanie są największe emocje. Wykorzystanie tablicy LED sprawia, że wynik meczu zostanie podświetlony i wyeksponowany.

Telebimy i banery LED – znaczenie marketingowe

Pozyskanie osób, które będą chciały się zaangażować w sponsorowanie odgrywa kluczową rolę podczas przygotowywania każdego wydarzenia sportowego. To od nich zależy, czy event będzie miał sposobność przyjąć się w sportowym świecie. Najczęściej firmy wspierające tego typu wydarzenie chcą aby ich logo będzie odpowiednio wyeksponowane. W tym celu także można zastosować ekrany LED. Stwarzają one znacznie więcej możliwości niż bilbord, czy inne statyczne wersje. Firma sponsorująca może zaprezentować spot reklamowy, a taka forma reklamy przykuwa uwagę odbiorcy.

Telebimy LED dostosowane do potrzeb

Zakup różnego rodzaju ekranów LED to dobra inwestycja dla firm lub organizacji, które systematycznie będą ich potrzebować. Z całą pewnością powinni to przeanalizować dyrektorzy i innych tego typu obiektów. Trzeba zainwestować w ekrany dobrej jakości, o perfekcyjnym nasyceniu kolorów. Producenci takiego sprzętu świadczą także usługi serwisowe. Podczas zakupu dobrze jest upewnić się, że będziemy mogli liczyć na pomoc także po okresie gwarancyjnym. Osoby zajmujące się organizacją imprez o charakterze, które nie odbywają się często, mogą pomyśleć o usłudze wypożyczenia wszelkiego rodzaju telebimów i banerów LED. Najczęściej takie usługi oferują sami producenci. Dodatkowo oferują oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Wypożyczenie ekranów LED przewiduje przewóz, instalację, i jego konfigurację.

Przygotowanie eventu sportowego to ogromne wyzwanie logistyczne. Zadbać trzeba o wiele aspektów : sportowców, kibiców i całą oprawę tego typu spotkań. W czasie takich imprez ekrany LED są bezkonkurencyjne. Wykorzystuje się je do przedstawiania wyników, wszelkich zbliżeń na płytę boiska, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy także są wyposażone w ekrany LED, oczywiście są one wzmocnione, aby nie uległy zniszczeniu. Zastosowanie telebimów i kurtyn LED to ogrom możliwości zaaranżowania terenu dookoła boiska, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Warto zdecydować się na najlepszy jakościowo sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

Banery LED na każdą okazję —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

 

Strona używa cookies
Ok