Oprogramowanie enova365

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że kierowanie firmą staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży i innowacyjności używanych rozwiązań technologicznych.

Co to jest system ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą stale, spajających i pomagających rozporządzanie zasobów firmy. Dopasowany do wielkości działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów oraz powiększenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP umożliwia kompleksowe kierowanie firmy, wspiera kierowanie biznesem oraz analizę danych. Obejmuje wszystkie obszary działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Usprawnia dojście pracowników do danych, a równocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, funkcjonując w zgodzie z polskim prawem, przystosowuje się do aktualnych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy cieszy się stabilną pozycję w branży, enova365 proponuje praktyczne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie konieczności można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dopasowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą działać oddzielnie, jednakowa baza danych dla wszystkich nabytych modułów, dostarczana przez producenta enovy365, umożliwia wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy jest to konieczne. Używanie systemu pozwala na umieszczanie schematów metod pracy, powierzanie obowiązków i wypełnianie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej usprawnić przepływ informacji i uprościć możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pomaga wyeliminować błędy pracowników.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który wskaże moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły i organizuje szkolenia z obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że firma zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizowanie oprogramowania do nowych wersji. Taki układ zadowoli tych, którzy preferują zakupy na własność lub pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla małych i średnich firm z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania rekomendowany jest dla firm, które nie przewidują inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, firma otrzymuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na operatywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz zminimalizowanie ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony wgląd do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

enova365

Strona używa cookies
Ok