Wynajem Autokarów Toruń – jak wynająć

Wynajem Autokarów Toruń – jak wynająć

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary wyróżniają się wysoką jakością, jeśli chodzi o potrzeby klientów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele udogodnień wpływających na wygodę podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, gniazdko, port USB i bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe i zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary przystosowuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie wschodniej oraz zachodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim podróżujący mogą na moment wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety albo zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach wynajem autokaru na specjalną okoliczność. Są odpowiednie w potrzebie przewiezienia dużej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się też przy organizacji wyjazdów biznesowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie i dla grup sportowych.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku zachowuje się dbałość o stan techniczny, wszystkich pojazdów oraz planuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów zapewnia przyjemność podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowanym pracownikiem, a ich zdolności popierają cykliczne testy. Istotne są też realizowane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję właściwej załogi dogląda wybrany kierownik transportu. Oznacza to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, łączył się z najwyższą klasą.

Żeby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary posiadają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się zamieniają oraz troszczą się o osobisty wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na dobrą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Obecna technologia oznacza też większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także obserwowania autokarów dzięki GPS. Co także jest elementem poprawy bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru powinien zależeć od specyfiki wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość waha się od 32 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 18 do 30 siedzeń. Oferowany jest także wynajem autobusów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Dobrze też poznać stan techniczny wynajmowanego pojazdu. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy posiada wszelkie potrzebne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Przydatne będą także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

CENA WYNAJĘCIA AUTOKARU

Analogicznie do doboru autokaru, koszt za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dodać takie składniki jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zabezpieczeniu drobniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można także liczyć na rabaty. W branży turystycznej najlepsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pozwala wydajniej zaplanować podróż. Na rabaty mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług konkretnych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Przewozy autokarowe Toruń

Strona używa cookies
Ok