Dekoracje weselne sal Toruń

Dekoracje weselne sal Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na wesele, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Ogromny wybór dodatków, jakimi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje na wesele nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać te elementy, jakie będą pasowały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest stworzenie niesamowitego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, jednak nie może być ich przesadnie dużo, żeby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego i bocznych naw. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się kwiaty, świece i szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie miejsc, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, żeby nie przeszkadzały gościom w komfortowym poruszaniu się oraz nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też ochronią przed ściekaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, chodniki

Przeważnie wstęgi i szarfy wykonuje się z satyny lub tiulu. Rozwiesza się je wzdłuż ławek, aby ukształtować korytarz, jakim para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być gładkie, jednak równie dobrze można dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można wyłożyć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia i nada mu elegancji. Zwykle takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Bukiety i kwiaty mają szerokie zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, które para młoda chce ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych i nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Często rozrzuca się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja ślubna uświetni też wystrój sali lub będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Dekorując samochód też można wykazać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wypożyczeniu specjalnego auta, można je także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Wciąż do najpopularniejszych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one osiągalne w wielu wzorach i kolorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo dużym zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę auta, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z ciekawymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w motyw przewodni uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są kluczowym elementem, który trzeba wybrać, planując wesele. Podstawowym priorytetem jest dekoracja stołów, a potem otoczenia oraz części przeznaczonej na tańce. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się też gra świateł scenicznych, które stworzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by zbudować wyjątkowy klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, dekoracyjnych materiałów i wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o szczegóły. Wśród najważniejszych dekoracji na stole są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na wesele są pokrowce, jakie dobiera się pod względem wzorów i kolorów. Dodatkowo jest sporo ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz plakaty i ankiety, które staną się doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki zabawnym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami na ślub jest dużo i z pewnością każda z par znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne

Strona używa cookies
Ok