Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

Jak zorganizować samemu wesele?

Już za moment ten niezwykły dzień, zaś Ty nie wiesz w jaki sposób to wszystko zorganizować? Zazwyczaj przed związkami, które pragną zawrzeć małżeństwo, pojawiają się dwie perspektywy: albo samodzielnie zaaranżują cały ślub i imprezę weselną, albo polecą zrealizowanie tegoż zadania ekspertom – więc kreatorom ślubów. Jeżeli chodzi o zaplanowanie wesela na własną rękę, to potrzebny jest właściwy dystans do całej sytuacji, problemów oraz innych przeszkód, które będą wyrastały nie wiadomo skąd. Musisz w takiej sytuacji robić wszystko podług uniwersalnej formuły „im szybciej, tym lepiej”. Im szybciej podejmiesz realizowanie wszelkich niuansów, jakie mają dać się zauważyć w trakcie ceremonii ślubu oraz uroczystości weselnej, tym mniej w rezultacie będziesz się przejmować. W szczególności tym, że w ostatniej chwili z pewnością coś wyjdzie źle – wykonany przez mamę piękny tort runie na podłogę, zgubią się obrączki lub któryś z przyszłych uczestników nie będzie miał gdzie odpoczywać. Ażeby zdążyć z planowaniem wszystkiego na czas, musisz przeanalizować kilka rzeczy. Przydałby się harmonogram przygotowań, ponieważ wtedy w dowolnej chwili będziesz posiadać opcję do niego spojrzeć i zweryfikować, czy konkretne kroki są już zrobione.

Jeśli jesteś niezdecydowany, którą ofertę wyłonić, przykładowo który DJ na wesele będzie najodpowiedniejszy, to wykonaj taką ilość telefonów, ile będzie trzeba. Po prostu nie obawiaj się pytać, słać wiadomości e-mail i przesyłać kwestionariuszy zgłoszeniowych. Oczywiście wówczas wykonawca może dostosować ofertę do Twoich wymagań. Niech nie zadowala Cię pierwsza lepsza propozycja, dlatego, że potem może wyjść to, iż inny DJ ma coś o niebo fajniejszego do zaproponowania. Jeśli chodzi o DJ-a porównaj z sobą określone propozycje i wcale nie załamuj się tym, że w niektórych przypadkach może nie być w nich tego, czego naprawdę chcesz. Często orkiestra, DJ-e, wodzireje i inni artyści są w stanie wypełnić Twoje życzenia i kierować się informacjami, które dostaną, np. kiedy chodzi o kompozycję na potrzeby pierwszego tańca. Możesz również porozmawiać z przyjaciółmi, jacy uprzednio sami urządzali omawianą ucztę. Nierzadko oni będą mieli namiary na profesjonalnego DJ-a.

Musisz obowiązkowo również sporządzić niezmiernie dokładny terminarz ślubu oraz wesela w taki sposób, żeby żadnego szczegółu nie przeoczyć. Możesz to wykonać w zwyczajnym kalendarzu albo z wykorzystaniem tablicy zawieszonej na ścianie, na jakiej będą zamieszczone wszystkie bieżące sprawy. Podczas zaślubin oraz przyjęcia możesz podpytać świadków, aby bacznie sprawdzali, żeby specjalne gry występowały zgodnie z grafikiem. Jeśli padła decyzja, by zaprosić DJ-a, który jednocześnie ma umiejętności wodzireja, wtedy możesz też jemu wyznaczyć ponadplanowe zadania.

Kto może nam pomóc w organizacji wesela?

Jeśli zupełnie nie jesteś w stanie zaaranżować ślubu oraz wesela w pojedynkę, jest to szczególnie dla Ciebie za wielkie wyzwanie, wówczas możesz poprosić o pomoc eksperta ślubnego (jaki będzie sterował technicznymi sprawami) oraz wodzireja z doświadczeniem. Ekspert ślubny pozyska salę weselną, opracuje menu, wybierze zdobienia do Kościoła oraz multum innych „niuansów”. DJ na wesele zajmie się wspaniałą muzyką i rozrywkami dla przybyłych gości. Właśnie on będzie określał przebieg konkretnych wydarzeń,

motywował gości do zabawy, miał pozytywny wpływ na nastrojowość oraz zawartość ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca. Powinnością doradcy ślubnego jest zwyczajnie odciążenie Młodej Pary w przygotowaniach do ceremonii ślubnej, a DJ jest oraz działa już na weselu (a więc w miejscu, w którym eksperta od ślubów już nie ma).

A tak może prezentować się Twoje wesele

DJ-wodzirej być może nie jest potrzebny w Kościele wówczas, kiedy grany jest Marsz Mendelssohna. Bez niego tymczasem żadna uroczystość nie będzie miało tak niezwykłej atmosfery, odpowiedniej dawki żartu oraz rozrywek, na jakie wyczekują goście. Zanim wybierzesz ciekawy repertuar na własne wesele, odpowiedz sobie na takie oto pytanie:chcesz spełnić swoje oczekiwania czy gości? Niewłaściwie wyselekcjonowana melodia jest w stanie efektywnie popsuć każde przyjęcie. Goście w tej sytuacji najzwyczajniej w świecie siedzą przy stole, konsumują to, co jest na nim postawione i rozprawiają ze sobą. Spora liczba piosenek powinna być naturalnie taka, jaka Tobie się podoba. Trzeba jednak umieścić co najmniej kilka kompozycji, przy których powinni świętować najmłodsi oraz najstarsi przedstawiciele rodów.

Taniec Nowożeńców jest na przyjęciu weselnym wyjątkowo ważny, z tego względu ustal razem z DJ-em, jaki kawałek musi koniecznie być odegrany oraz w jakim klimacie. Aktualnie nadzwyczaj poszukiwany stał się ciężki dym, przy użyciu którego tańczący prezentują się jakby tańczyli w chmurach. Obsługę opisanego urządzenia lepiej zostawić ekspertom, ponieważ oni dokładnie wiedzą, kiedy sprzęt ma rozpocząć produkcję „obłoków” i jakiego rodzaju lód musi obowiązkowo się w nim znaleźć. Może to wykonać z pewnością dobry DJ na weselu, jaki ma opisany wyżej sprzęt i może go wykorzystać.

Jeżeli fascynuje Cię problematyka weselna, a konkretniej sceneria instrumentalna, jaka musi koniecznie się na nim znaleźć, wejdź w link z boku – DJ na wesele

Strona używa cookies
Ok