Kompleksowe usługi filmowania z powietrza

Kompleksowe usługi filmowania z powietrza

filmowanie dronem toruń filmy z drona filmowanie dronem cennik

Filmowanie dronem

Ostatnimi czasy filmowanie dronem stało się wyjątkowo rozpowszechnione z uwagi na to, że przynosi mnóstwo profitów. Po pierwsze – mamy opcję nim filmować praktycznie wszystko. Dokładne podpowiedzi zapewnia polskie prawodawstwo, jakie zakazuje utrwalania na różnych nośnikach z bliska twarzy określonych osób (bez świadomości filmowanych). Po drugie – wspomniane filmiki są ważne dla developerów, śledczych, realizatorów imprez sportowych bądź rolników. Nagrywanie dobrym dronem opiera się na perfekcyjnym sprzęcie, np. aparacie o jakości 4K. Jest w stanie robić ruchy dookoła i w ogóle nie traci przy tym równowagi. Też filmowana rzecz się nie rozmywa – lecz to przypuszczalnie niektórzy pamiętają ze starych czasów, gdy krótko mówiąc nie dało się „pstryknąć” dokładnego zdjęcia aparatem fotograficznym zainstalowaną w telefonie komórkowym. Przy okazji – wspomniane czasy szybko odeszły w niepamięć. Filmowanie z powietrza opiera się na współczesnej technologii, jaka umożliwia przygotowywanie niesłychanie wyrazistych zdjęć, przykładowo rzeźby terenu, a taka możliwość głównie dla producentów rolnych ma spore znaczenie.

W jakich miejscach warto wykorzystać drona?

Dzięki ultranowoczesnym dronom mamy możliwość w łatwy sposób opracować dokumentację dla developerów, którzy chcą mieć faktycznie znakomitej jakości fotografie i wersję filmową domów i działek na sprzedaż. Chcą też, aby na „wynikach” z drona umieszczone były np. okolica, w jakiej jest zlokalizowana posiadłość, autostrada i inne drogi albo rekreacje, np. muzeum lub fitness. Bardzo dobrze ukazany produkt, to większa szansa na sprzedaż w dobrej dla nich cenie. Wiele biur pośredniczących w sprzedaży nieruchomości oferuje fotografie z dronów wybranych budynków i ujęcia 360 stopni. Nabywca ma szansę zatem starannie zaznajomić się z tym, co zamierza nabyć.

Filmy z drona są niezbędne w czasie realizowania inspekcji technicznych. Z usługi rejestrowania przy użyciu drona mogą korzystać firmy budowlane, zakłady produkcyjne, zarządcy dróg i autostrad, rolnicy i geodeci. Statki powietrzne pilotowane zdalnie dają radę rejestrować punkty rozpościerające się na sporej przestrzeni, m. in. linie energetyczne. Bezzałogowe statki powietrzne są wyposażone w kamerę termowizyjną, jaka nieprzerwanie monitoruje niedobory ciepła (dotyczy to elektrociepłowni).

Właściciele gruntów rolnych też nie powinni wyrażać niezadowolenia, ponieważ oczywiście za sprawą dronów mają szansę dokładnie opracować długość zbiorów i dopracować nawożenie gleby. Drony są nieodzowne w trakcie wycinania drzew oraz w trakcie potwierdzania liczebności nowych drzewek.

Wszystkie wydarzenia związane ze sportem, transmisje ze spektakli na żywo, zaślubiny, urodziny, imprezy muzyczne – mają możliwość zaistnieć w soczewce kamery bezzałogowego statku powietrznego. Z całkowicie innej pozycji, czyli ze znacznej wysokości. Przygotowywanie przyciągających fotografii z drona jest ofertą zwłaszcza dla Młodej Pary oraz przybyłych gości, którzy zamierzają sprawić im radość w tymże istotnym dniu.

Filmy reklamowe robione z powietrza

Wszelkie pomysły reklamowe są prawidłowe wtedy, kiedy ich skuteczność można naprawdę zmierzyć, przykładowo liczbą Interesantów czerpiących z wyszukanej usługi albo wybierających dany wyrób. Filmy promocyjne z drona z całą pewnością zaciekawią starych Nabywców oraz zjednają kolejnych. W dzisiejszych czasach absolutnie nie wystarczy już przygotowanie ulotek, ani tradycyjne filmiki marketingowe w TV (do których telewidzowie bardzo szybko zdążyli przywyknąć). Pozostaje ich czymś zaszokować, i bezzałogowe statki powietrzne nadają się do wspomnianego celu doskonale. By zjednać kolejnych Odbiorców, mamy możliwość zmontować dobry spot reklamowy z drona dotyczący, m. in. popularnego obszaru do zwiedzenia w regionie. Z oferty kamerowania dronem mają możliwość skorzystać pierogarnie, kurorty, ośrodki wypoczynkowe i lecznicze, domy handlowe i firmy przewozowe. A więc wszyscy interesanci, którym zależy na kręceniu filmów na większym obszarze – ogólnie rzecz ujmując nie tylko wspaniałej lokalnej przyrody, lecz także pojazdów służących do przewożenia ekwipunku na sporych odległościach. Nasz „skromny” Kraj nad Wisłą obfituje w ciekawą architekturę i niezwykłą przyrodę, a potwierdzeniem tej tezy jest to, że każdego roku pojawiają się tysiące miejscowych oraz zagranicznych gości.

Spoty reklamowe dronem mogą być solidnie zmontowane oraz gotowe do emitowania, np. w TV lub na telebimach. Jeżeli planujemy własnymi siłami zająć się poprawianiem wszystkich zdjęć, w tym: dopasowywaniem najciekawszych oraz układaniem ich w dobrej kolejności, to musimy ową opcję wynegocjować z wynajętą firmą na samym początku. A mianowicie, iż chcemy zdobyć surowe filmiki dostosowane do późniejszej obróbki.

Najczęściej firmy, które profesjonalnie zajmują się robieniem filmików i zdjęć przy użyciu dronów, oferują kompleksowe usługi przystosowane do indywidualnych pomysłów każdego Kontrahenta, przykładowo wymyślenie specjalnego harmonogramu z ujęciem wszystkich wskazówek, zdjęcia z lotu ptaka w najwyższej jakości, tło melodyjne lub profesjonalnie zaaranżowana muzyka, a jeszcze okazja wykonania jednej bądź wielu wariacji językowych do wykonanego filmu. Wszystkie kadry – a więc wszystko to, co zostało w pamięci drona – możemy wstawić na różnorodnych nośnikach, np. na mobilnym dysku albo płycie DVD. Dzięki temu jesteśmy w stanie w nieograniczony sposób go reprodukować, m. in. dla najbliższych i kolegów.

Jeśli zainteresowała Cię problematyka realizowania filmów oraz wykonywania kadrów w całkiem inny sposób, kliknij w odnośnik obok – Filmowanie dronem cennik – a odkryjesz o wiele więcej ciekawych informacji.

Strona używa cookies
Ok