Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

W dzisiejszych czasach każda większa impreza musi koniecznie mieć stosowną scenografię wizualną i dźwiękową. W miejscach, w jakich najistotniejsze są: przekaz telewizyjny, muzyka i światło, z całą pewnością należy wprowadzić ultranowoczesne – oraz oczywiście dobrej jakości – akcesorium transmisyjne. Branża rozrywkowa jest gałęzią bardzo wymagającą, bo każdy poszczególny koncert bądź przedsięwzięcie sportowe musi spełnić oczekiwania większości uczestników. Za każdym razem oczekują oni co rusz na genialne widowisko bez zbędnych zakłóceń.

Telebimy to obecnie niezwykle nowatorskie i bezawaryjne narzędzia, dzięki którym można w czasie imprezy masowej emitować rozmaite materiały, np. treści reklamowe ofiarodawców. Tego rodzaju „monitory” używa się jako scenerię spotkań handlowych, na pokazach mody, dyskusjach i festiwalach. Bardzo często można je zauważyć w domach handlowych, na wystawach i obiektach sportowych. Mogą spełniać funkcję pierwszoplanową (tak jak na występach zespołów muzycznych) czy jako otoczenie (przykładowo w przypadku meczy piłki ręcznej). Jeszcze jednym sposobem na użytkowanie telebimów ledowych jest umieszczenie ich w strefie wielkomiejskiej do przedstawiania reklam czy standardowych wiadomości, m. in. pogody.

Musimy tutaj zwrócić uwagę na to, że w zasadzie nie trzeba wkładać odłożonych środków finansowych w tak kosztowny sprzęt. Coraz częściej nawet spore korporacje korzystają z wynajmu telebimów, bowiem – często w pakiecie – otrzymują załogę techniczną, m. in. do ustawienia wszystkich podzespołów przed imprezą czy jego schowanie i przetransportowanie niedługo po nim. Za sprawą ruchomej formy ekrany możemy w spokojny sposób przewieźć, w te lokalizacje, w jakich są teraz niezbędne. Większość placówek, jakie solidnie zajmują się umieszczaniem ekranów LED, potrafią zrealizować tę akcję w prawie godzinę. Mamy możliwość też śmiało ustawić kąt pochylenia ekranu LED, a także kręcić nim dookoła własnej podstawy.

Wynajem telebimu na konferencje, koncerty i wydarzenia sportowe

Telebim do wynajęcia – bo w taki sposób wielokrotnie w sieci opisuje się ekrany, które wydzierżawiają różne firmy – świetnie spełnią oczekiwania na zebraniach. Nierzadko komunikat nie może „dojść” do wszystkich uczestników (nierealne jest skumulowanie ich w najistotniejszym rejonie), zaś telebimy skutecznie likwidują ów problem. Dodatkowo wszyscy odbiorcy mogą aktywnie brać udział w dyskusji, więc na żywo kierować pytania.

Wydarzenia i zabawy na łonie natury, przykładowo imprezy artystyczne, to dodatkowe wydarzenia, na jakich powinny na pewno być zamontowane ekrany LED. Przekaz powinien „dolecieć” do ogromnej rzeszy odbiorców i nie musi być skumulowany w jednym rejonie. Zazwyczaj prócz indywidualnego nadrzędnego telebimu mocuje się parę kolejnych w odległych stronach miasta, które interesują dodatkowych widzów. Częstokroć owym zdarzeniem będzie wieczorne wystąpienia licznych kabaretów, a niekiedy koncert popularnego zespołu. W przypadku kabaretów rzeczywiście mogą wystarczyć dwa telebimy, na jakich będą koncentrować swoją uwagę uczestnicy imprezy z najdalszych lokalizacji. W drugim przypadku wskazana jest profesjonalna scenografia, która opiera się na postawieniu najwyższej klasy nagłośnienia, podświetlenia, efektów teatralnych (m. in. licznych laserów).

Telebimy nie tylko od święta

Wyświetlacze ledowe są dobrym rozwiązaniem nie tylko na masowe widowiska, które zrzeszają setki bądź tysiące ludzi. Można je spostrzec na co dzień, m. in. w cukierniach lub ogródkach piwnych. Osoby, jakie z jakiegokolwiek względu w sumie nie mają opcji znaleźć się w innym mieście na niecodziennym widowisku sportowym, mogą spokojnie spotkać się w tzw. „strefie kibica” i śledzić relację z pojedynku ulubionej drużyny. Uczestnicy imprezy mogą wówczas liczyć na najwyrazistszą klasę przekazywanego obrazu i niezwykłe emocje. Zazwyczaj firmy, które dzierżawią przytoczone telebimy, proponują także krytą arenę, ławostoły, doskonałe jedzenie i bardzo dużo dodatkowych niespodzianek.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie telebimu?

W przypadku kiedy zamierzamy kupować telebim, wówczas należność będzie wahać się orientacyjnie od 10 tys. do 70 tys. złotych. Przyzwoitej jakości, duże telebimy będą generowały koszt od około 47.000 zł i więcej. Zapewne bardziej kalkuluje się wypożyczyć telebim (w szczególności, w przypadku kiedy widowisko będzie posiadało charakter jednostkowy). W mgnieniu oka po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, np. słów „telebim wynajem”, możemy dostrzec, iż opłaty „dzierżawy” telebimu sportowego zaczynają się mniej więcej od 100 zł za dzień. Wszystko w gruncie rzeczy jest uzależnione od określonej oferty przedsiębiorstwa (i liczby wydzierżawionych ekranów LED), jak i zakresu działań dopasowanej firmy.

Jeżeli zaciekawił Cię ów artykuł oraz zamierzasz wiedzieć więcej o inscenizacji wizyjno-dźwiękowej na różne imprezy, kliknij w ten odnośnik – Telebim wynajem – a być może odkryjesz to, czego obecnie wyszukujesz.

Strona używa cookies
Ok