Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy razem marzycie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że goście będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej magią, podziwie w oczach najukochańszych wam osób oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, zdecydowanie potrzebujecie wytwornicy romantycznych chmur.

Ślub stanowi jeden z najważniejszych etapów w życiu – nie można tego zakwestionować. Calutkie przygotowania muszą być „dociągnięte” do końca, bo nikt wcale nie zamierza zakosztować w takiej chwili jakichś przykrości powiązanych, m. in. z wulgarnością „wstawionego” dj’a, zniszczonym tortem weselnym lub nienasyconymi gośćmi z powodu niedostatku dań. Jeżeli zdecydowaliśmy się na dj’a, musimy dużo wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, omówić czego od niego oczekujemy w trakcie tej szczególnej okazji, podpisać umowę (która zawiera wszystkie drobiazgi), utrzymywać z nim kontakt mailowy (najlepiej, gdyby był przystępny przez cały dzień) oraz co najważniejsze – uzgodnić zawczasu scenariusz przyjęcia. Idealnie jest jeżeli zjawi się on na nim sporo przed rozpoczęciem, aby zorganizować wszystkie atrakcje. Rzetelny dj nie tylko zadba o doskonałą oprawę muzyczną, lecz również przeprowadzi całą imprezę wypełniając ją rozmaitymi zabawami, tańcami integracyjnymi oraz niewątpliwie odpowiednią porcją humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

Aby pierwszy taniec nabrał oryginalnego charakteru, powinniśmy zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy świętować w gęstych, zniewalających chmurach unoszących się u naszych stóp. Funkcjonowanie wytwornicy polega na chłodzeniu dymu, a później przesuwaniu go w stronę podłoża. W urządzeniu musi znaleźć się rozdrobniony lód bądź wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica podkreśli większość efektów świetlnych i sprawi, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeżeli poszukujemy takiego przyrządu na swoje wesele, wystarczy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Decydując się na niego jako na aranżera scenerii dźwiękowej można liczyć na rzadki taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można czasami wpisać w wyszukiwarkę zwroty „Ciężki dym Warszawa” oraz znaleźć w wynikach oferty najmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelkiego typu imprezy okolicznościowe, na przykład:

  • dyskoteki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji walentynek itp.
  • imprezy prywatne, przykładowo „domówki”
  • bankiety biznesowe, np. w siedzibie firmy
  • imprezy karnawałowe
  • wesela w plenerze
  • studniówki
  • inne przyjęcia okazjonalne, które wymagają niepowtarzalnej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Oprócz niezwykłych chmur wznoszących się w czasie imprezy możemy zaznajomić się z ofertą tworzenia syntetycznego śniegu (piany lub baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti lub wyrzutni i działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych częstokroć dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, żeby zyskać znakomity rezultat „lśniących” baniek. Tymczasem syntetyczny śnieg jest odpowiedni na zabawy w domu, w lokalu czy pubie. Można z niego korzystać przez pełen rok, bez względu na to czy temperatura na zewnątrz sięga +25 bądź -25 stopni. Doskonale sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na dyskotekach rodzaju „Piana Party” za to naczelną pozycję będzie miała wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie przełomowym, eventach bądź koncertach.

Dymownica do wynajęcia

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najlepszym sposobem na „zamaskowanie” wszystkich błędów, jakie występują w czasie tańca. Obłoki osłonią cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Praktycznie w ogóle nie będzie zatem widać, np. gdy jedno z was nadepnie partnerowi na nodze. Członkowie rodziny oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, a ich wzrok będzie zwrócony wyłącznie na Wasze pogodne twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu kupić dymownicę oraz podszkolić się z jej obsługi. Jeżeli zależy Wam natomiast wyłącznie na tym niepowtarzalnym „tańcu w obłokach”, należy ją wynająć wraz z obsługą. Wcale nie będziecie musieli martwić się, jeżeli coś pójdzie nie tak. Z reguły wynajmujący zaopatruje ją w specjalny roztwór, który jest w cenie wypożyczenia. Warto dodać, że w zastępstwie zwyczajnych kostek lodu (takich, które wkładamy do drinków) korzystniej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Primo – jest dużo wydajniejszy, Secundo – dostarcza niewspółmiernie lepszy skutek, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest „ogromny” i stanowi orientacyjnie 150 – 250 zł. Zadbajmy o to, żeby zapytać wydzierżawiającego czy użyczy nam wysokiej klasy urządzenie. Lepiej wcale nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, gdyż nie uzyskamy takiego efektu na jaki czekamy.

O szczegółach dowiesz się klikając w ten link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok