Depilacja laserem Palomar Vectus

Depilacja laserem Palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

W oddali widać już wiosnę. Słońce z dnia na dzień wschodzi wcześniej i niedługo pojawią się pierwsze krokusy. Jest to także właściwy czas na przygotowanie skóry do lata. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra zregenerowała się od dawki słońca, właśnie przez to jest to najodpowiedniejsza pora na depilację laserową.

{Jak przygotować się do zabiegu?|Przygotowanie do zabiegu|Zanim przyjdziesz na zabieg}

Do wizyty w salonie kosmetycznym trzeba się właściwie przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem powinno się zrezygnować z pozbywania się zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skóraod listopada do kwietnia nam nie zagraża, niewielu pamięta o tym, że pożegnać trzeba też samoopalacze. Cztery tygodnie przed wizytą w gabinecie należy przestać stosować maści z witaminą A.

W dniu zabiegu

Skóra w dniu zabiegu powinna być dokładnie ogolona. Należy też wstrzymać się od używania balsamów. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem ustala się największą, ale bezpieczną dawkę. Dzięki temu zabieg jest bardziej efektywny i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg

Czas zabiegu zależy od od poddanej depilacji części ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Jeżeli zależy nam na 100% skuteczności konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że między kolejnymi zabiegami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, najczęściej są to 3-4.

Po zabiegu

Nasza skóra musi się zrelaksować. Gorące kąpiele, sauna i wyjścia na basen nie są wskazane. Na jakiś czas powinno się przed peelingiem. Zabieg ten upiększający wpływ na kondycję skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Przez miesiąc po zabiegu powinno się całkowicie zrezygnować z opalania.

Początek wiosny to najlepszy moment na umówienie się na depilację laserową. Depilacja laserowa zapewni nam gładkie ciało podczas letnich wyjazdów.

Depilacja Zalety depilacji laserowej

Perfekcyjnie gładka skóra to marzenie wielu osób. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Sposób ten ma wiele plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym bardzo zależy na efektywności i bezpieczeństwie zabiegu.

Bezpieczeństwo

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala niezwykle precyzyjnie dobrać moc lasera do konkretnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowano możliwość poparzenia. Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w dwie soczewki zabieg ten przebiega bardzo sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy zajmuje zaledwie kilka minut.

Skuteczność zabaiegu

Depilacja laserowa to niezwykle trwały sposób depilacji. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Wysoki komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa dla skóry, ale też trwałości i szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest także dobrą metodą, dla osób, które borykają się z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa

Po zimowych miesiącach powinniśmy zadbać o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować się na czas urlopów. Warto pamiętać o właściwym nawilżeniu, gdyż niskie temperatury oraz suche, ogrzewane powietrze negatywnie wpływają na stan naszej skóry. Wiosna, to też doskonały okres na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Efekty widać już po jednym zabiegu, do uzyskania maksymalnego efektu, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Sposób ten umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Decydując się na taki zabieg, trzeba poszukać gabinetu z odpowiednim laserem oraz odpowiednio przeszkolonym personelem. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej dzięki dostosowaniu wiązki lasera do skóry, nie poparzy jej. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, działa na każdym etapie przeprowadzania zabiegu. Ogromną zaletą są też dwie soczewki, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie należy usuwać włosków w sposób mechaniczny – czyli poprzez depilator i zabieg z wykorzystaniem wosku, czy pasty cukrowej. Zaleca się stosowanie w tym czasie jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest stosowanie ziół i leków fotouczulających. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Jedynie depilacja laserowa gwarantuje trwały efekt i pozbycie się niechcianego owłosienia. Wioną warto zadbać o skórę i zaplanować zabiegi.

Depilacja Laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok