Pyloxim i Power Si – naturalne suplementy diety

Składniki odżywcze są niezwykle ważne dla właściwego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Awitaminoza , gdyż tak odmiennie oznacza się deficyt witamin w organizmie, może prowadzić do tak istotnych schorzeń i dolegliwości jak zespół suchego oka, zmiany skórne, bóle mięśni, lub wypadanie włosów. Znacznie trudniejszymi skutkami niedoboru witamin i minerałów są choroby zębów, zakłócenia narządów płciowych, a nawet spowolnienie wzrostu czy mała krzepliwość krwi. Bez prawidłowej diety nasze ciało przestaje działać poprawnie.

Przemysłowe przetwarzanie jedzenia i wprowadzanie syntetycznych substancji ochrony roślin doprowadziło do zmniejszenia się składników odżywczych w zjadanych przez nas artykułach. Specjaliści sądzą, że dziś jabłka maja względnie 60% mniej witamin, niż te uprawiane przed rokiem 2000. Porównywalnie jest z innymi warzywami i owocami. Znaczy to, po porstu tyle, że zjadając nawet najbardziej jakościowe artykuły dostarczamy sobie zbyt niską ilość witamin i minerałów. Jak zatem walczyć z słabą ilością elementów odżywczych w porcji żywności? Na ratunek przychodzą nam suplementy diety, które zasilają niedobory witamin, pomagają wyszczupleć i jeszcze wykluczają takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Produkty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to suplementy które warto jest mieć w prywatnej domowej apteczce.

Jakich witamin i minerałów brakuje nam najbardziej?

Z upływem lat tracimy co raz więcej składników odżywczych nieodzownych do poprawnego życia. Tymczasem mechanizm starzenia się naszego ciała nie jest jedynym powodem niedostatku witamin i minerałów. Stres, nieodpowiednia dieta, a nawet codzienne praktykowanie sportów sa w stanie przyczynić się do utraty cennych dla naszego zdrowia elementów. Krzem, witamina D jak i witamina B12 to mikroelementy niezwykle istotne dla ludzkiego organizmu. Zawartość krzemu rzeczywiście minimalizuje się razem z z wiekiem. Niedostatki tego mikroelementu są w stanie przysparzać zwyrodnienia kości i stawów, przesadne wypadanie włosów, starzenie się i różne zapalenia skóry, oraz łamanie się paznokci. Niestety w efekcie przerabiania artykułów spożywczych ograniczono zawartość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z krzemem organicznym pozwala na wyrównanie ilości krzemu w organizmie.

A co jest nie tak z z witaminami? Badania prezentują, że prawie 100% Polaków ma niedostatki witaminy D, którą normalnie dostarcza nam światło słoneczne. Deficyt witaminy wywołuje obniżenie odporności, zwiększenie ryzyka cukrzycy i osteoporozę. Mimo, że jest ona zawarta w tak chętnie zjadanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero przyjmowanie kapsułek z witaminą D całkowicie uzupełni jej ubytki. Z kolei witamina B12, która jest opiekunką dobrego samopoczucia, strzeże nas przed anemią, depresją, nadwyrężeniem mięśni, zaniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed dolegliwościami wzroku. Niedobory tej witaminy są zazwyczaj wywołane przez zbyt niską porcję jedzonego mięsa i produktów mlecznych. Dobrze zracjonalizowana dieta i spożywanie witaminy B12 w pigułkach spowoduje, że będziemy radować się idealnym samopoczuciem na długo.

Suplementy diety sposobem na niebezpieczne bakterie

Faktycznie, określone suplementy diety są w stanie likwidować szkodliwe dla organizmu człowieka bakterie, tak jak na przykład Helicobacter Pylori. Nosicielami tej bakterii jest w Polsce nawet 80% ludności. Helicobacter może powodować tak uciążliwy uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być wyeliminowana tylko jednym antygenem – immunoglobuliną IgY, obecną w preparacie Pyloxim, sprzedawanym także jako Pylox. Podany przez nas suplement diety został sporządzony w Japonii, gdzie wykonuje się niezwykle zaawansowane testy nad zwalczaniem Helicobacter Pylori.

Preparat wytwarza się w wyjątkowo specyficznym procesie. Na początku wprowadza się określony antygen do krwioobiegu określonego gatunku kury. Znoszone przez kury jajka wzbogacone są o powieloną ilość przeciwciał, które zostają kolejno odseparowane. W taki sposób powstaje immunoglobulina Y, która po zjedzeniu przedostaje się do żołądka. Przebywające tam bakterie Helicobacter oddzielają się od błony żołądka i zostają całkowicie usunięte. Pyloxim to absolutnie naturalny preparat i idealne uzupełnienie codziennej diety.

Suplementy diety działają nie tylko na nasze zdrowie, ale także na nastawienie. Korygują deficyty witamin, eliminują niebezpieczne bakterie i pozwalają stracić zbędne kilogramy. W dzisiejszych czasach suplementy diety są reakcją na zmniejszającą się ilość witamin i minerałów w produktach spożywczych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są dużo mniejsze niż 20 lat temu. Jest to wynikiem nie tylko zmian w środowisku naturalnym ale przede wszystkim chemicznych substancji ochrony roślin wykorzystywanych w rolnictwie. Warzywa i owoce są współcześnie hodowane na dość dużą skalę, co wpływa na ich właściwości i smak. Spożywanie zdrowych posiłków nie pokrywa dobowego zapotrzebowania na elementy odżywcze. Z tego względu kluczowe jest stosowanie witamin i pierwiastków w formie suplementów diety, by radować się idealnym zdrowiem na długo.

Preparaty Pyloxim i Power Si dostępne są w sklepie internetowym www.medycynanaturalna.pl. Zatroszcz się o swoje zdrowie i doskonałą sprawność. Klikając w podany przez nas link znajdziesz naturalne preparaty dla siebie i swojej rodziny:Pylox

Strona używa cookies
Ok