Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia

Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa Włocławek Laseroterapia dla mężczyzn w Grudziądzu Usuwania owłosienia na całe życie

Popularne sposoby usuwania zbędnego owłosienia

Dziś nie tylko kobiety śnią o tym, by mieć niesamowite, sprężyste i perfekcyjnie urodziwe ciało. Często nie pamięta się o tym, iż multum napływowych firm wdraża kosmetyki dla przedstawicieli „silnej płci”, w tym konturówki do oczu, pomadki bądź koloryzowane kremy do twarzy. Panowie mają sposobność wyszukiwać spośród sporej ilości chwytów stosowanych do eksponowania indywidualnej urody. A co tak naprawdę dzieje się w tematyce depilacji? Faceci, którzy przeprowadzają reprezentatywne sporty, a właściwie muszą ubierać na siebie specjalne stroje (przykładowo wyścigów na rowerach lub podczas wyścigów pływackich), są zmuszeni do usuwania zbędnego owłosienia z pewnych części ciała. Cykliści muszą nieodwołalnie golić całe nogi, zaś krauliści – włosy z głowy i pierś Z jakich technik mają możliwość korzystać? Bezspornie ze wszystkich dostępnych w sklepach. Ciało muszą golić przy użyciu maszynek na żyletki, gorącego wosku i specyficznych żeli. Wiąże się to jednak z pewnymi niedogodnościami. Przede wszystkim z utratą sporej ilości czasu i ciągłym przepowiadaniem opisanej procedury. Czy funkcjonują inne metody na zredukowanie nadmiernego owłosienia?

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Przedstawicielki płci pięknej bardzo często sięgają po zabiegi depilacji laserowej, bowiem ma ona niesamowicie wiele plusów. Po pierwsze – po kilku wizytach w salonie nie powinniśmy już nigdy niepokoić się niepotrzebnym owłosieniem (epilacja laserowa uszkadza je na całe życie). Po drugie – terapia jest bez dwóch zdań pewny oraz nie powoduje bólu. Po trzecie – wcale nie musimy na niego przekazywać sterty pieniędzy (starczy ledwie parę wizyt). I ostatnie – pewnie najważniejsze – koniec z regularną depilacją. Dlaczego więc wcale nie mieliby z niej korzystać faceci? Mnóstwo spośród nich jest zafascynowanych innowacjami w przedmiocie mody oraz urody. Zakupują nie jedynie tradycyjne maseczki do pielęgnacji skóry po goleniu, ale również bardziej zadziwiające „specjały”. Laseroterapią mamy szansę nie wyłącznie usuwać zbędne włosy, lecz również usuwać nadmierną produkcję potu. Dżentelmeni mają opcję więc pozbyć się włosków na dłoniach, wrastających włosów w miejscach wstydliwych (z którymi nierzadko mają dylemat przedstawicielki płci pięknej) lub szpetnych włosków z paluchów u stóp. Ci, którzy skarżą się na bujne owłosienie na ramionach i plecach, również bezproblemowo oraz efektywnie mają sposobność się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na starcie powinniśmy obowiązkowo spotkać się z ekspertem (kosmetologiem), jaki obejrzy wygląd naszej skóry, określi jej typ oraz wykluczy przeciwwskazania. Wówczas dostaniemy odpowiednio dużą listę tyczącą się tego, czego nie powinno się robić przed zabiegiem i z jakim wyprzedzeniem czasu. Orientacyjne wskazówki są następujące:

Przed samym zabiegiem musimy uważnie umyć skórę. Nie można nakładać na nią intensywnych kosmetyków, bronzerów i rozmaitych kosmetyków. Skóra bezsprzecznie musi być ogolona, z wyłączeniem ograniczonego obszaru. Kosmetolog przysunie w to miejsce fachowe urządzenie przeznaczone do pomiaru wyróżników włosków. Skóra wcale nie może być zaczerwieniona albo za bardzo wysuszona. Na kilkanaście dni przed spotkaniem nie można użytkować mechanicznych sposobów usuwania owłosienia, np. plastrów z woskiem albo maszynek elektrycznych.

O innych poleceniach przed spotkaniem bez wątpienia powiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest odmienna, posiada inne potrzeby i należy wyznaczać odmienną pielęgnację. Zatem pozostaje dostosować atrybuty lasera, żeby nie było żadnych niepokojących konsekwencji, m in. oparzeń. Robi się to za pośrednictwem głowicy Skintel. Odczytuje ono poziom aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej oraz na tej podstawie wyznacza intensywność wiązki laserowej. Podczas epilacji mamy możliwość się zrelaksować, albowiem nie ma jakiegokolwiek zagrożenia, że powstaną paskudne blizny czy kolejne defekty.

Można zrealizować zabieg epilacji laserowej na brązowej skórze

Całokształt jest uzależnione od tego, z którego naprawdę urządzenia będzie korzystał określony salon. Epilacja brązowej skóry jest realna od kilkunastu miesięcy dzięki nowatorskiemu laserowi Palomar Vectus. Wiązka światła jest dostosowywana indywidualnie, a do skóry początkowo zbliża się aparaturę badającą. Niebezpieczeństwo oparzeń bez wątpienia nie istnieje. Wolno więc umówić się na spotkanie do kosmetologa w dowolnym czasie. Oliwkowa twarz jest przeciwwskazaniem w przypadku pozostałych urządzeń, które absolutnie nie są tak wydajne i czerpią z innej metody redukowania nadmiernego owłosienia.

Depilacja z użyciem lasera jest bez wątpienia rewelacyjnym konceptem dla wszystkich panów, którzy pragną uwolnić się od zbytniego owłosienia z okolic pleców albo okolic stóp. Aktualnie liczy się bowiem komfort działania. Jeśli coś nas denerwuje, a zredukowanie „tego czegoś” w ogóle nie ma jakichkolwiek złych efektów zdrowotnych, można się na to bez problemu zdecydować. Jeżeli planujesz poczytać więcej o tej terapii, kliknij w ów odsyłacz – Depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok