Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Aktualnie dzięki medycynie estetycznej można w prosty, lecz czasem niezwykle drogi sposób, walczyć ze słabościami ciała. Wypełnianie zmarszczek, zwalczanie blizn, błyskawiczne odchudzanie, modelowanie ust bądź neutralizowanie cieni pod oczami – to zaledwie wybrane z grona wyjątkowych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki rewolucyjnym technikom można efektywnie walczyć z oznakami upływającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet bruksizmem. Ludzi nadal intryguje temat wiecznej młodości i atrakcyjnego ciała. Jakie zatem zabiegi przygotowała dla nas medycyna estetyczna?

Stymulowanie naturalnych mechanizmów regeneracji skóry

Jednym z popularniejszych środków z działu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu poprawia się zwartość skóry i jej sprężystość. Blizny powypadkowe oraz niejednolity kolor po kilku zabiegach właściwie znikają bez śladu. Osoby, które zamierzają polepszyć kondycję skóry, wyrównać jej kolor i zniwelować zmarszczki, z pewnością będą usatysfakcjonowane. Na wyniki w sumie nie trzeba bowiem długo czekać. Mobilizacja wewnętrznych powierzchni skóry sprawia wzmożoną wytwórczość kolagenu oraz elastyny. Zabieg Dermapen sprawdza się w kompleksowym łagodzeniu efektów łysienia, usuwaniu blizn pooperacyjnych i redukcji widoczności rozstępów. W trakcie terapii skóra jest „raniona”, a do jej wnętrza docierają składniki aktywne, np. preparaty z kwasem hialuronowym. Komórki skóry są zachęcane do szybkiej rekonstrukcji.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Życie w ciągłym biegu, picie alkoholu, melancholia oraz kilkanaście innych elementów wpływa na pojawienie się zbędnych kilogramów. Trzeba zdecydowanie potwierdzić, że nadwaga jest poważnym problemem naszych czasów. To nie tylko problem natury estetycznej, lecz przede wszystkim choroba. Ciało pobiera niezwykle syte pokarmy oraz nie jest w stanie ich całkiem zagospodarować. Co zrobić ze zbytecznymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna przechowywać tkankę tłuszczową wewnątrz, a jeżeli jest jej już za dużo, zaczynamy mieć problemy z krążeniem, wychodzeniem z domu etc. Wytrzymałość fizyczna znacznie się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw takim dylematom, natomiast naukowcom udało się przygotować dużo terapii, które mają za zadanie zredukowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy możliwość rozpocząć od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Bezinwazyjne wyszczuplanie ciała

W przypadku kiedy chcemy pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, nieestetycznych grudek pod powierzchnią skóry i ujędrnić ciało, to świetne wyniki zaraz po kilku wizytach dostarcza Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie specjalne głowice. Efektywność pierwszej oparta jest na ultradźwiękach, jakie przechodzą do wnętrza ciała i uszkadzają tkankę lipidową. Pozostała głowica jest stosowana do drenażu limfatycznego, co oznacza, że uwolnione komórki lipidowe wędrują przez limfę do wątroby, a w efekcie są wyrzucone z naszego ciała. Ta prekursorska strategia wykorzystuje naturalne mechanizmy zachodzące w ciele. Zabieg jest bezbolesny, wygodny i w ogóle nie wymaga używania dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Na jakie rezultaty możemy liczyć? Tak naprawdę po pierwszej wizycie mamy możliwość stracić szacunkowo 2-4 cm w obszarze ciała. By uzyskać jeszcze pozytywniejsze wyniki należy zrealizować od 4 do 6 zabiegów, stosować racjonalną dietę oraz spożywać blisko 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po zabiegu w niektórych przypadkach może dać się zauważyć zaczerwienienie skóry, które znika jednak po kilkudziesięciu minutach.

Kompleksowe wyszczuplanie dzięki technologii Maximus

Uzyskanie atrakcyjnego wyglądu nie wiąże się jedynie z redukcją nadmiernych kilogramów. Audycje telewizyjne, w jakich uczestniczą osoby z nadwagą, w ogóle nie demonstrują nam co w rzeczywistości ma miejsce ze skórą. A prawda jest taka, że traci ona sprężystość, pojawiają się blizny, a czasami całe obszary luźnej skóry (szczególnie na brzuchu). Zamiast rygorystycznej diety trzeba skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu można udoskonalić wygląd sylwetki oraz jednocześnie zatroszczyć się o skórę. Głęboka intensyfikacja naskórka, skóry właściwej i mięśni obniża ilość komórek tłuszczowych, zwiększa jędrność skóry, odświeża, usprawnia krążenie krwi i redukuje zmarszczki. Zabieg trzeba zazwyczaj powtórzyć od 3 do 4 razy, żeby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Wykonuje się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu urządzeniu mamy szansę także ograniczać zmarszczki dookoła ust oraz modelować owal twarzy. Tu kosmetyczka użyje delikatną głowicę, jaka delikatnie uderzy w źródło problemu. Szybko po pierwszej wizycie daje się zauważyć zminimalizowanie zmarszczek oraz dobrze zauważalne policzki. Jeżeli pragniemy osiągnąć spektakularny wynik w wyjątkowo szybkim czasie, możemy dopasować 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą w niektórych przypadkach może towarzyszyć nam uczucie ciężkości kończyn i opuchnięcia. Niniejsza przypadłość jest powszechnie omijana w sondażu z lekarzem bądź kosmetyczką (przed kuracją). A przecież możemy się wyzwolić także od takiego defektu. Dzięki Endermologii LPG bądź zabiegowi Icoone na pewno poprawi się nasz komfort życia. Ich leczenie opiera się na usuwaniu płynów tkankowych oraz ulepszeniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. Więcej informacji znajdziesz tu – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok