Strzyżenie gorącymi nożyczkami w profesjonalnym salonie fryzjerskim

Zdrowo wyglądające i zadbane włosy to marzenie niezliczonej liczby pań i panów, jednak osiągnięcie celu w przeważającej części wypadków jest wykluczone, gdyż utrzymanie włosów w dobrej kondycji wymaga sporego wysiłku i nakładu czasu, co nie jest łatwe. Na szczęście obecnie problem osłabionych włosów mamy możliwość rozwiązać i to z pomocą jednego zabiegu fryzjerskiego. A przepisem na natychmiastową zmianę stanu włosów są… gorące nożyczki.

Zanim pojawiły się nożyczki na gorąco

Bardzo prawdopodobne, że niektóre osoby zaskoczy wiadomość, że w dawnych czasach zabieg przycinania na gorąco robiono przy wykorzystaniu… świecy. Z całą pewnością rezultaty takich działań były mizerne, a przypalanie włosów często kończyło się zupełnym ich spaleniem.

To, że dodatnia temperatura ma dobrotliwy wpływ na włosy, wiadomo nie od dziś. Bardzo dawno temu odkryto, że dzięki gorącej temperaturze rzeczywiste jest zamknięcie struktury włosa, co powoduje, że włos jest zabezpieczony przed negatywnymi działaniami i odzyskuje naturalny połysk.

Innowacyjne nożyczki na gorąco Jaguar

Aktualnie naturalnie nikt nie „przycina” włosów ogniem by polepszyć stan włosów. Zwłaszcza że od już w sprzedaży osiągalne są unikalne nożyczki na gorąco marki Jaguar Thermocut, które umożliwiają natychmiastowo przywrócić osłabionym włosom idealny stan bez zagrożenia, że zabieg przyczyni się do pogorszenia sytuacji.

Przewaga gorących nożyczek Jaguar na tle innych firm

Marka Jaguar Thermocut wprowadziła fenomenalne gorące nożyce, dzięki którym rezultaty skracania włosów na gorąco są o wiele lepsze niż w wypadku zabiegów realizowanych tanimi nożyczkami, które zamiast pomóc włosom, po prostu niszczą włosy.

gorące nożyce strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny studio Toruń

Przewaga tych nożyczek jest miażdżąca – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają dokładny system regulacji temperatury ostrzy w zakresie od 90 do 150 stopni Celsjusza, co sprzyja temu, że fryzjer jest w stanie dobrać taką temperaturę, która będzie najlepsza dla konkretnego typu włosów, i umożliwi najlepsze efekty strzyżenia gorącymi nożycami.

Błyskawiczna poprawa włosów po strzyżeniu na gorąco

Skracanie włosów metodą Thermocut Jaguar to bezpieczny oraz skuteczny zabieg polepszający zdrowie włosów. Rezultaty podcinania gorącymi ostrzami są widoczne od razu, ponieważ przycinane na gorąco łuski włosów zostają zamknięte. Po skończonym zabiegu z użyciem gorących nożyczek Jaguar, włosy są zabezpieczone przed utratą pierwiastków odżywczych. Zauważalna jest również zmniejszona wrażliwość włosów na czynniki zewnętrzne.

Gorące nożyce – zalety zabiegu

Metoda przycinania gorącymi nożycami posiada wiele zalet. Po pierwsze jest to zabieg, który niesie szybkie, widoczne rezultaty. Kolejną zaletą jest fakt, że gorące nożyczki mają realny wpływ na naprawę
kondycji
włosów i należy dodać, że jest to stan, który utrzymuje się przez dłuższy okres, czego nie można powiedzieć o porównywanych zabiegach fryzjerskich, które tylko chwilowo poprawiają stan włosów. W ich wypadku zazwyczaj jest tak, że już po najbliższym myciu, włosy niestety prezentują się niedobrze są zniszczone i tracą blask. Należy jeszcze wspomnieć, że gorące nożyczki redukują problem z rozdwajającymi się końcówkami, gdyż zamykają one strukturę włosa, co powoduje, że nie są one podatne na niekorzystne działanie czynników środowiskowych.

Czy gorące nożyczki są bezpieczne?

Gorące nożyce mogą kojarzyć się niektórym ludziom z nagrzanymi do granic możliwości ostrzami, które są w stanie spalić włosy. W przypadku metodzie zastosowanej w gorących nożycach Jaguar nie ma ryzyka, że włosy będą uszkodzone. Nie jest też możliwe, żeby gorące nożyczki poparzyły zarówno klienta jak i samego stylistę fryzur bo firma Jaguar jeszcze pamiętała o tym, aby ich gorące ostrza zostały dobrze pokryte termopowłoką odporną na duże temperatury.

Jak długo trwa zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami?

Zabieg wykonany gorącymi nożyczkami trwa troszkę dłużej niż tradycyjne strzyżenie włosów. Jest to spowodowane tym, że profesjonalne zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur uprzedniego przygotowania. Wypada mieć na uwadze, że przed realizacją zabiegu strzyżenia gorącymi nożyczkami, stylista fryzur musi przygotować ocenę włosów, co sprawia, że fryzjer może dobrać idealną temperaturę, która da najlepsze efekty. Samo podcinanie powinno być wykonane z jak najlepszą precyzją, by naprawa wyglądu włosów była całościowa.

Gorące nożyce? Tylko w rękach dobrego fryzjera

Trzeba niemniej podkreślić, że zabieg podcinania gorącymi nożyczkami da niezwykłe wyniki jedynie wtedy, gdy będzie on przeprowadzony przez profesjonalnego fryzjera, który sprawnie jest w stanie wybrać właściwą temperaturę nożyczek adekwatną do potrzeb włosów. Oprócz tego stylista fryzur przeprowadzający zabieg gorącymi nożyczkami musi również biegle podcinać włosy. Z tego względu zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami powinien przeprowadzać tylko zawodowy fryzjer.

Czy w Toruniu można wykonać zabieg strzyżenia na gorąco?

Gorące nożyczki Thermocut to produkt nowy na rynku, więc zaledwie kilka salonów fryzjerskich świadczy zabieg podcinania włosów gorącymi nożycami. Przykładowo w Toruniu zaledwie jedno studio stylizacji włosów wykonuje strzyżenie włosów z zastosowaniem innowacyjnych gorących nożyczek Jaguar.

Lokalizacja salonu fryzjerskiego, w którym wypróbujesz strzyżenie na gorąco:

Przebywasz w mieście Toruń i chcesz sprawdzić strzyżenie gorącymi ostrzami na własnych włosach? Odwiedź godne polecenia studio stylizacji fryzur. Kliknij w link:

http://www.fryzjer-torun.pl

Strona używa cookies
Ok